Nowe skalmierzyce

 • Agencje Ubezpieczeniowe

  Ubezpieczamy na rzecz: PZU SA STU Ergo Hestia SA Generali TU SA TUW 'TUW' Inter Polska SA InterRisk TU SA PTU SA HDI Asekuracja SA Uniqa TU SA TUiR Warta SA Reprezentujemy wiele towarzystw ubezpieczeniowych. Posiadamy szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych i dzięki temu potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Celem naszych agencji jest zapewnienie profesjonalnej obsługi na jak najwyższym poziomie uwzglęniając indywidualne potrzeby każdego klienta.
  Al. Wojska Polskiego 108 Kalisz Nowe Skalmierzyce
 • Edmar Niezależny Doradca Mariusz Brodziak

  Chcesz, aby ciężko zarabiane przez Ciebie pieniądze były jaknajlepiej pomnażane, a w przyszłości stanowiły idealny kapitałemerytalny? Postaw na dobre inwestycje. Z myślą o wszystkich,którzy poszukują nowoczesnych i efektywnych form pomnażaniakapitału stworzyliśmy programy inwestycyjne Generali. Funduszekapitałowe oferowane w ramach jednej umowyubezpieczeniowej umożliwiają dostęp do wielu zróżnicowanychgeograficznie i przedmiotowo rynków inwestycyjnych.Ubezpieczenia ochronne to ubezpieczenia na życie, które zawierasz,aby Twoja rodzina nawet w razie nieprzewidzianychwypadków miała szansę utrzymać dotychczasowy poziom życia.Stanowią idealne rozwiązanie…
  ul. Chopina 23/1 Nowe Skalmierzyce
 • Agencja Ubezpieczeniowa Paula Kinga Jankowska

  Posiadamy umowy z 15 Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. Szukasz taniego i dobrego ubezpieczenia chroniącego Ciebie i Twoich bliskich ? Dobrze trafiłeś ! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać najlepszą ofertę. 
  Lipowa 4 Kalisz
Sprawdź jakie kody pocztowe są w Nowe Skalmierzyce